faq

Zdjęcia ślubne
1.       Czy podana cena w ofercie zawiera w sobie również koszta dojazdu?
Odp. Cena podana w ofercie nie zawiera w sobie kosztów dojazdu, jednakże w przypadku niektórych pakietów cenowych zawarta jest informacja, iż dojazdj w obrębie 30km od Zabrza jest wliczony w cenę. W pozostałych sytuacjach koszta dojazdu ustalane są indywidualnie.
2.       Czy podczas podpisywania umowy wpłacamy jakąś zaliczkę?
Odp. Tak, podczas podpisywania umowy wpłacana jest zaliczka. Jej koszt uzależniony jest od wybranego pakietu cenowego.
3.       Czy możemy dostać nagrane na płycie wszystkie nieobrobione zdjęcia?
Odp. Niestety nie ma takiej możliwości,każde zdjęcie jest przeze mnie delikatnie poprawiane w programie graficznym tak aby efekt końcowy był dla Państwa jak najbardziej zadowalający, nie zawsze zdjęcie w stanie surowym jest tak samo zachwycające jak to po małej obróbce w programie. Dbając o jakość usługi za którą Państwo płacą nie wyobrażam sobie sytuacji w której dostaną Państwo ode mnie niekompletne zdjęcia, a takimi dla mnie są właśnie zdjęcia nie poddane obróbce graficznej.
4.       Czy poleca Pani sesje narzeczeńskie? W jednym z pakietów ma ją Pani zawartą i zastanawiamy się czy jest ona dla nas odpowiednia, wraz z narzeczonym nie jesteśmy do końca przekonani.
Odp. Myślę że sesja taka jest bardzo miłym wstępem do naszej dalszej współpracy. Dzięki takiej sesji poznają Państwo moje metody pracy, oswoją się z obiektywem i tym że ktoś robi Państwu zdjęcia, po obejrzeniu efektów będą Państwo również lepiej przygotowani do sesji ślubnej. Wszyscy moi klienci do tej pory bardzo sobie chwalą taką opcję, stąd zawsze gorąco ją polecam swoim nowym klientom.
5.       Ile czasu trwa taka sesja? Czy musimy być do niej szczególnie przygotowani?
Odp. Sesja narzeczeńska może trwać od 3 godzin nawet do 6. Czas jaki jej poświęcimy zależny jest od pomysłów jakie nam przyjdą do głowy, miejsca w których będzie ona wykonywana. Pomysły na taką sesję ustalamy wspólnie, jak i może to być wyłącznie Państwa pomysł. Jedyne co powinni Państwo przygotować  na taką sesję do dobry humor i pozytywne nastawienie 
6.       Ile czasu powinniśmy przewidzieć na sesję ślubną?
Odp. Sesja ślubna podobnie jak i narzeczeńska może trwać od 3 do 6 godzin jak i możemy poświęcić na nią cały dzień.
Czy fotoalbumy które znajdują się w Pani ofercie są projektowane przez Panią? Czy może zleca to Pani firmie zewnętrznej? Czy mamy wpływ na to jak dany album będzie wyglądał w efekcie końcowym?
Odp. Wszystkie fotoalbumy które są oddawane do rąk klientów są własnoręcznie przeze mnie projektowane w programie graficznym, dla każdej z par młodych stwarzam osobny projekt, który nim zostanie przeze mnie wysłany do drukarni jest akceptowany przez parę młodą. To Państwo macie wpływ na to jak w efekcie końcowym album będzie wyglądał.
Czy istnieje możliwość dokupienia większej ilości zdjęć niż te które Pani dla nas przygotowała? Jeśli tak to jaka jest cena za pojedyncze ujęcie?
 Odp. Wychodząc na przeciw Państwa prośbom postanowiłam umożliwić Państwu dokupienie dodatkowych ujęć z dnia ślubu jak i sesji ślubnej. Jeśli po oddaniu przeze mnie materiału zdjęciowego uznają Państwo że chcieliby otrzymać więcej zdjęć, zapraszam w tym celu do mnie, gdzie pokazuję Państwu wszystkie ujęcia z dnia ślubu oraz sesji plenerowej, cena ustalana jest z każdym z Państwa indywidualnie, zależy ona bowiem od ilości dodatkowych zdjęć które Państwo wykupią.
Czy na ślubach fotografuje Pani sama?
Odp. Od jakiegoś czasu na ślubach towarzyszy mi mój narzeczony który również fotografuje, jednak z racji że dopiero uczy się on to nadal ja jestem głównym fotografem podczas Państwa ślubu.

Sesje dziecięce

1.       Czy wykonuje Pani również sesje noworodkom?
Odp. Tak :)
2.       Ile czasu powinnam przewidzieć na sesję mojego maluszka?
Odp. Sama sesja trwa do 2 godzin, jednak w czas ten należy wliczyć również przygotowania, oraz to że dziecko może być głodne, zmęczone i czas ten może się przedłużyć.
3.       Jak wygląda taka sesja dziecięca, gdzie się ona odbywa?
Odp. Sesja zdjęciowa może w sezonie letnim odbyć się na dworze. Zaś gdy pogoda nie dopisuje, zdjęcia możemy wykonywać u Państwa w domu- mam przewoźny zestaw do zdjęć, także nie ma żadnego problemu z tym abym mogła przyjechać do domu maluszka i w tak dobrze znanym mu otoczeniu wykonać zdjęcia.

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Menu